نمایشگاه چاپ دستی «آن سوی دیوار»

نمایشگاه گروهی چاپ دستی «آن سوی دیوار» با الهام از هایکوهای عباس کیارستمی از یکم تیرماه همزمان در ۵ گالری روی دیوار رفته است.

بنا بر این گزارش از یکم تیرماه نمایشگاه گروهی چاپ دستی با عنوان «آن سوی دیوار» که آثار آن با الهام از اشعار هایکوی عباس کیارستمی خلق شده‌اند، به صورت همزمان در گالری دارگون و چهار شهر دیگر برگزار شده است.

علاوه بر گالری دارگون در تهران، گالری‌های دیبا در کرمان، سروناز در شیراز، مارلیک در یزد و اکنون در اصفهان نیز میزبان این آثار هستند.

همچنین احمد وکیلی دبیر نمایشگاه و فرشته متقی، المیرا میرمیران و شهروز صدر فرزانه هیات انتخاب نمایشگاه هستند.

گالری دارگون که برگزار کننده اصلی این رویداد است، در خیابان شریعتی، پایین تر از حسینی ارشاد، خیابان کوشا، خیابان بدیعی، بن بست بشر دوست، پلاک ۱۴ واقع شده است.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
نامزدهای بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۱۹