نمایشگاه پوستر «پلاکارت»

نمایشگاه پوستری با عنوان «پلاکارت» با نگاهی به طراحی اعلان‌های سر ‌در سینما در ایران برگزار می شود.
این نمایشگاه، مجموعه‌ای از سردرهای سینمای چاپی و نقاشی شده تا دوران پیش از دیجیتال شدن این صنعت است که مجموعه‌ای از اعلان‌ها از سال 1342 تا سال 1381 را دربرمی‌گیرد.

در این نمایشگاه قطعاتی ویژه مانند سردر فیلم‌های «شورش»، «داش آکل»، «فصل خون»، «هیولای درون»، «گاومیش‌ها»، «دختری در قفس» و…. به نمایش گذاشته می‌شود. همچنین قرار است کتاب «پلاکارت» همراه با نوشته‌هایی از علی بختیاری، محسن شهرنازدار و علیرضا محمودی رونمایی شود.
نمایشگاه «پلاکارت» با همکاری مشترک موزه سینمای ایران، فیلمخانه ملی، انجمن گرافیک ایران، استودیو کارگاه و مجموعه علی بختیاری 8 دی‌ماه در فضای نمایشگاهی «سلام» افتتاح و تا 2 بهمن‌ماه از ساعت 16 تا 21  در گالری سلام واقع در «سام سنتر» ادامه خواهد داشت.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
6مین جایزه بین‌المللی تصویرسازی Edelvives