نمایشگاه تصویرسازی «بگرد تا ببینی»

نمایشگاه تصویرسازی بگرد تا ببینی از روز جمعه 4 اسفند ماه در گالری ایده افتتاح می شود.

در مقدمه این نمایشگاه آمده است: « ساخت یا ایجاد تصویر در مرحله نخست، عملی است که به واسطه استعمال فردی زبان تصویر توسط تصویرگر صورت می گیرد؛ این مرحله سرشار است از تجربه همراه با سواد بصری. تصویرگر سواد بصری خویش را در سازماندهی تجسمی فضای دیداری(کادر) به کار می بندد تا تجربه ذهنی خویش را عینیت بخشد؛ سوژه عینیت یافته یا ابژه دیداری در این مرحله وارد ارتباط اجتماعی(مخاطب) می شود تا از این رهگذر گفتمانی بر پایه رویکردهای حسی-ادراکی تصویرگر و مخاطب شکل گیرد. از این روی، نمایشگاه «بگرد، تا ببینی» محملی است برای به اشتراک گذاری تجربیات عینیت یافته تصویرگران بر بستری از رسانه جمعی قابل گزینش و پذیرش یا «نمایشگاه».

نمایشگاه مذکور در تهران، میدان هفت تیر، خیابان قائم مقام، میدان شعاع، خیابان هجدهم، پلاک۲۶، گالری ایده تا  11 اسفند ماه دایر خواهد بود.

طراح پوستر: مسلم علم زاده

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پوستر دوازدهمین جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران