نمایشگاهی برای بزرگداشت دبیر شورای کتاب کودک

نمایشگاه ” نـوش آفریـن انـصاری به روایـت عروسـک ها ” با آثاری ازهنرمندان تصویرگر ، نقاش ، عروسک ساز و مجسمه ساز به پاس یک عمرتلاش و خدمات فرهنگی این بانوی فرهیخته و دبیر شورای کتاب کودک در موزه عروسک و فرهنگ ایران از تاریخ 2 تا 11 فروردین 97 برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه به کوشش مسعود ناصری دریایی (استاد و کارشناس ادبیات کودک) و با آثاری ازمژده دانش پژوه ، هدی عظیمی ، هاله پارسازادگان ، نازنین عباسی ، مقداد ساداتی ، مهرنوش رمضان نیا ، سارا حسینی ، صبا ایمانی ، مرجان فروغی ، آزاده بیات ، هلیا قره گزلو، مهسا حکاک خادم ، علی رفیع ، فرزانه قاسمی و…در گالری موزه عروسک و فرهنگ ایرانی ، همه روزه در تاریخ یاد شده از ساعت 11 تا 19 به  نشانی : خیابان انقلاب ، متروی دروازه دولت ، ابتدای خیابان سعدی شمالی ، بن بست فیات ، پلاک 2 برپا می باشد.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
فراخوان مسابقه بین المللی کارتون و گرافیک مجارستان