نمایشگاهی آنلاین از پوسترهای ایوان هارکی / Istvan Horkay

اخیرا نمایشگاهی آنلاین همزمان با نمایشگاه آثار ایوان هارکی (Istvan Horkay) شامل 45 پوستر و 22 ویدئو که در شانگهای چین به نمایش در آمده است، راه اندازی شده است.
ایوان هارکی ( متولد 25 دسامبر 1945) به عنوان یک طراح گرافیک مستقل، طراح پوستر، انیمیشن ساز و فیلم ساز، جایگاه ویژه ای در زندگی فرهنگی مجارستان دارد و در عرصه بین المللی وی را به عنوان یک دیزاینر می‌شناسند. او به شکلی بسیار آگاهانه کار می‌کند. برای او، به روز و مدرن بودن به معنی تحلیل ثابت و نوآوری های شجاعانه عناصر موضوعی و شکلی و نیز اجتناب از کاربرد محل‌های متداول است.
آثار ایوان هارکی توسط نشریه‌های طراحی گرافیکی نظیر Graphis Portfolios 2015 و Varad 2015 قدردانی شده‌ است. همچنین وی یکی از اعضای فعال انجمن پوستر مجارستان است و تاکنون از او برای حضور در نمایشگاه‌های مهم بین‌المللی زیادی  دعوت شده است. در ادامه با روزرنگ همراه باشید تا به تماشای پوسترهای وی برویم:

poster-roozrang (47)  poster-roozrang (46)  poster-roozrang (45)  poster-roozrang (44)  poster-roozrang (43)  poster-roozrang (42)  poster-roozrang (41)  poster-roozrang (40)  poster-roozrang (39)  poster-roozrang (38)  poster-roozrang (37)  poster-roozrang (36)  poster-roozrang (35)  poster-roozrang (34)  poster-roozrang (33)  poster-roozrang (32)  poster-roozrang (31)  poster-roozrang (30)  poster-roozrang (28)  poster-roozrang (26)  poster-roozrang (25)  poster-roozrang (27)  poster-roozrang (24)  poster-roozrang (23)  poster-roozrang (22)  poster-roozrang (21)  poster-roozrang (13)  poster-roozrang (12)  poster-roozrang (11)  poster-roozrang (6)  poster-roozrang (5)  poster-roozrang (16)  poster-roozrang (19)  
poster-roozrang (20)  poster-roozrang (15)  poster-roozrang (9)  poster-roozrang (8)  poster-roozrang (3)  poster-roozrang (2)  poster-roozrang (7)  
poster-roozrang (17)
منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
مجسمه‌های کاغذی چند تکه و پیچیده