نتایج داوری تخم مرغ های نوروزی «پنجمین سالانه هنرهای شهری تهران-بهارستان 99» اعلام شد

نتایج داوری بخش تخم مرغ های نوروزی «پنجمین سالانه هنرهای شهری تهران-بهارستان 99» اعلام شد.
‍ ‍ ‍ پس از پایان داوری آثار رسیده به دبیرخانه فراخوان بخش تخم مرغ های نوروزی رویداد”پنجمین سالانه هنرهای شهری تهران- بهارستان99″ برگزیدگان ادر دو بخش حرفه‌ای و دانشجویی از سوی هیأت داوران معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، هیأت داوران پس از بررسی 3479 طرح ارسالی از 1514 نفر شرکت‌کننده در بخش حرفه‌ای و 502طرح ارسالی از 228نفر شرکت کننده در بخش دانشجویی، با درنظر گرفتن ویژگی‌های هنری، نوآورانه، خلاقانه بودن و ارتباط طرح‌های ارائه شده با موقعیت‌های شهری، 150 طرح از 150 هنرمند را در بخش حرفه‌ای و 20طرح از 20هنرمند را در بخش دانشجویی انتخاب و برای اجرا در محل های تعیین شده توسط سازمان زیباسازی شهر تهران معرفی کردند.

برای دیدن اسامی منتخبین اینجا را کلیک کنید.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
جشنواره تصویرسازی لندن 2019