میزبانی جشنواره ایتالیایی از ۳ انیمیشن ایرانی

در این جشواره سینمایی انیمیشن «جبیر» به کارگردانی ریحانه میرهاشمی در بخش رقابتی انیمیشن های کوتاه حضور خواهد داشت. همچنین انیمیشن «سینک» از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به کارگردانی محبوبه کلایی در بخش مسابقه آثار دانشجویی و انیمیشن کوتاه «آقای بی تفاوت» ساخته آریاسب فیض در بخش رقابتی انیمیشن های کودکان به روی پرده خواهند رفت.

انیمیشن ۱۰ دقیقه ای «جبیر» قصه رشادت و عشق محیط بانی را روایت می کند که با طبیعت و حیوانات همسان می شود تا از آنان محافظت کند.

انیمیشن «سینک» نیز اثری تجربی است که به هم آمیختگی فیلم زنده و خیال، اساس آن را شکل می دهد. در این فیلم زن و مردی به شکل ته مانده قهوه از دو فنجان درون سینک بیرون می آیند و…

«آقای بی تفاوت»» هم داستان مدیری است که از نظر کاری سرش بسیار شلوغ است و به هیچ عنوان به اطرافیانش توجهی ندارد تا این که یک روز پیرزنی برای عبور از خیابان دست او را به اجبار می گیرد و این اتفاق در زندگی مدیر مغرور تغییر شگفتی ایجاد می کند.

هفدهمین دوره جشنواره بین المللی انیمیشن «Imaginaria» از ۱۹ تا ۲۴ اوت (۲۸ مرداد تا دوم شهریورماه) در شهر کانورسانو ایتالیا برگزار می شود.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
تایپوگرافی تجربی: ده سال همراه با سوپرفراید