Milo greene
Milo greene

موزيك ويديوى برگزيده براى گروه موسيقى Milo greene

گروه Milo greene يك گروه موسيقى آمريكايى اهل كاليفرنيا هستند. سبك اين گروه ايندى راك (Indie Rock) است.  شبكه Genero.tv موزيك Heartless از اين گروه موسيقي را در وبسايت خود قرار داد و از تمامى فيلم سازان و كارگردانان خواست كه موزيك ويديويى براي اين قطعه بسازند تا از ميان آن، يك اثر برتر به عنوان ويديو رسمى اين موزيك انتخاب و جايزه نقدى به آن تعلق بگيرد. از ميان چهل موزيك ويديوى ساخته شده، ويديو «پدرام اعتمادى» طراح و كارگردان ايرانى و يك فيلمساز اتريشى انتخاب شدند. به علت علاقمندى گروه Milo greene به هر دو ويديو و دشوار بودن انتخاب يكى از آنها، گروه تصميم گرفتند هر دو ويديو را در وبسايت خودشان به راى گيرى بگذارند كه در نهايت موزيك ويديوى فيلمساز اتريشى انتخاب شد. 

پدرام درمورد اين ويديو مى گويد:
«روش كار من در ايده پردازى به اين صورت هست كه موزيك رو بارها گوش مى كنم و تصاويرى را كه در ذهنم خلق مى شود بر روى كاغذ مى نويسم و در نهايت مرتب مى كنم تا به يك خط داستانى تبديل شود. روش اجرايى اين كار، انيميشن دو بعدى با تكنيك cut out بود. با توجه به اينكه مراحل مختلف كار از جمله طراحى كاراكتر، تصويرسازى و متحرك سازى را نيز خودم انجام دادم؛ زمان توليد اين پروژه حدودا ٢٥ روز به طول انجاميد.»

پدرام اعتمادى متولد سال ١٣٥٦ و در مقطع كارشناسى در رشته نقاشى دانشگاه آزاد درس خوانده است. او از سال ٧٤ فعاليتش را در مجله گل آقا با عنوان كارتونيست شروع كرد و در اين سال ها به كارتونيست، انيماتور، موشن ديزاينر و كارگردان هنرى در ايران و خارج از ايران مشغول فعاليت بوده است. پدرام هم اكنون در استوديو شخصى خود در تهران مشغول انيميشن و ويديوگرافى مى باشد.
انیمیشن-روزرنگ (4)   انیمیشن-روزرنگ (3)  انیمیشن-روزرنگ (2)   انیمیشن-روزرنگ (1)  انیمیشن-روزرنگ
Screen Shot 2015-09-26 at 8.34.23 AM  Screen Shot 2015-09-26 at 8.35.09 AM  Screen Shot 2015-09-26 at 8.35.28 AM  Screen Shot 2015-09-26 at 8.34.50 AM  Screen Shot 2015-09-26 at 8.34.30 AM
P002  P003  P001

انیمیشن-روزرنگ (5)

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.