منتخبین مسابقه بین المللی پوستر Graphic Stories

منتخبین مسابقه بین المللی پوستر Graphic Stories  اعلام شد. Writing, the origins of civilization موضوع دومین مسابقه بین المللی پوستر Graphic Stories  بود.

در این باره کمیته برگزار کننده مسابقه گفته است: « تعداد کمی از دستاوردهای مهم بشر را می توان با خط و توانایی نوشتن مقایسه کرد. این قدرت، که او را از بقیه موجودات زنده در این سیاره جدا کرد، باعث بوجود آمدن و تکامل فرهنگ و تمدن بشر در طول سالیان طولانی شده است.

هدف مسابقه “نوشتن، ریشه های تمدن” و نمایشگاه آن برجسته سازی و ترویج اهمیت خط و نوشتن درهنر، ادبیات و تاریخ بشری است. طراحان  به این مسابقه دعوت شدند تا با آثارشان ایده های خود را در رابطه با اهمیت نوشتن در ایجاد تمدن و توسعه آینده آن تجسم نمایند.»

بیش از 700 طراح از 36 کشور در این مسابقه شرکت کردند که در نهایت 45 پوستر توسط داوران انتخاب شدند. این نمایشگاه امسال در روز پنجشنبه، 29 مارس 2018 در گالری بنیاد فرهنگی بانک مرکزی قبرس در نیکوزیا افتتاح شد که نام علیرضا وزیری و مینا نسلیانی دو طراح ایرانی در میان برگزیدان نهایی این نمایشگاه به چشم می خورد.

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
افتتاح شانزدهمین نمایشگاه سالانه حروف نگاری پوستر اسماء الحسنی در فضای مجازی