مسابقه پوستر هفته آگاهی کمپوست 2015

شورای کمپوست ایالات متحده طی فراخوانی از مردم  سراسر جهان  دعوت کرده است تا در مسابقه بین‌المللی پوستر هفته آگاهی کمپوست 2015 شرکت کنند.
کمپوست ماده‌ای است مفید و مغذی که از بازیافت زباله‌های تر و مواد آلی تولید می‌شود و برای ایجاد و اصلاح خاک بسیار ارزشمند است. هنگامی که این ماده به خاک اضافه می‌‌شود مواد مغذی ضروری را برای گیاهان  فراهم می‌کند. همچنین این ماده برای محافظت از خاک در برابر فرسایش و افزایش سلامت خاک بدون استفاده از مواد شیمیایی مفید است و آلودگی آب را نیز کاهش می‌دهد.

از شرکت کنندگان در این مسابقه درخواست شده است تا پوستری طراحی کنند که منعکس کننده این شعار باشد: ” وفادار به خاکتان باشید: کمپوست”.

این کود که از پسماندهای خانگی و خوراکی تولید می‌شود یکی از عالی‌ترین کودها برای مصارف کشاورزی به شمار می‌رود و تولیدکنندگان گل و گیاه نیز امکان بهره‌گیری از این کود را دارند. منیزیوم و فسفات موجود در این کود سبب آبرفتی شدن خاک‌های کشاورزی و جذب سریع تر مواد مغذی درون خاک می‌شود. کمپوست، خاک بسیار غنی و مورد استفاده در مکان هایی همچون باغ‌ها، محوطه سازی، باغداری، و کشاورزی است. کمپوست به عنوان یک آفت کش طبیعی برای خاک نیز می باشد. کمپوست، مکملی بسیار سودمند برای بهبودی و بهسازی و تقویت خاک است. ترکیبات تولید شده در این فرایند به آسانی برای گیاهان قابل جذب است و جایگزینی مفید برای کودهای شیمیایی در کشاورزی است.

icaw-2015-graphic

برخی از جزئیات مسابقه:
تمام پوسترهای شرکت کننده در سه سطح مورد بررسی قرار خواهند گرفت:
• پایه‌های 3 تا 7
• پایه‌های 8 تا 12
• دانشجویان و بزرگسالان
« لوری لودر رئیس شورای کمپوست ایالات متحده: ما امیدواریم تمام مردم جهان را با آگاهی عمیق از استفاده از این کود عالی شگفت زده کنیم؛ خصوصاً در سال جاری که سال بین المللی خاک است پوستر ما باید جایگاه ویژه ای داشته باشد.»
• هیچ هزینه ورودی برای شرکت در این مسابقه دریافت نمی‌گردد.
• تمام کسانی که علاقمندند فرهنگ استفاده از کمپوست در جهان رواج پیدا کند می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.
• برنده مسابقه، پوسترش در سراسر جهان چاپ و توزیع خواهد شد  و بر روی وب سایت شورای کمپوست آمریکا قرار خواهد گرفت. همچنین پوستر برنده در مطبوعات و مجلات معتبر منتشر خواهد شد.
• پوستر طراحی شده باید شامل جمله « International Compost Awareness Week May 3 – 9, 2015 » باشد و مضمون و پیام نهفته در آن این باشد که: وفادار به خاکتان باشید.
• پوستر باید به گونه‌ای طراحی شود باشد که نشان دهد کمپوست به یک مصرف خاص محدود نمی‌شود.
• اگر در پوستر ارسالی تبلیغ شخص یا شرکت خاصی گنجانده شود رد خواهد شد.
• برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی قوانین و مقررات مسابقه اینجا را کلیک کنید.
• برای دریافت فرم ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

آخرین مهلت ثبت نام: 15 نوامبر 2014 (24 آبان 1393)

2013

پوستر برگزیده سال ۲۰۱۳

USCC_ICAW12_II.indd

پوستر برگزیده سال ۲۰۱۲

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.