مسابقه‌ی بين‌المللی پوستر «همه مهاجر هستيم»

انجمن Escucha mi Voz در حمايت از حقوق بشر و با بهره گيری از طراحی ، هنر و ساير فعاليت های فرهنگی ، اقدام به برگزاری مسابقه پوستر با عنوان ” همه مهاجر هستيم ” نموده است.
در متن فراخوان اين رقابت آمده است:
مهاجرت يکی از ويژگی های ذاتی بشر در طول تاريخ بوده است. در طول قرن های مختلف ، انسان ها در جستجوی شرايط اجتماعی بهتر و نيز موقعيت های شغلی مناسب تر اقدام به مهاجرت کرده اند. بسياري از مهاجرت های اخير به سبب فرآيندهای جهاني شدن اقتصاد و به تبع آن بوجود آمدن برخي محروميت های اجتماعي صورت مي گيرد. فارغ از پيامد های مهاجرت ، تنها چيزی که مهاجران را مجاب به انجام آن مي کند يافتن موقعيت هاي بهتر و متفاوت تر و جستجوي جهانی متفاوت و واقعيت هاي متفاوت است.


قلم ها را تيز کنيد و اجازه دهيد تا خلاقيت بيدار ، اين گستره ی وسيع مهاجرت بشر را شرح دهد. با در نظر گرفتن اين موضوع که در نهايت ، همه ی ما از مکانی آمده ايم و دست آخر نيز همه ی ما محکوم به مهاجرت هستيم.

ساختار (فرمت)مورد نياز :
2953X4134 پيکسل (50 . 70سانتيمتر) و رزولوشن 150 dpi و RGB فرمت به صورت افقی .
پوستر ها بايد اصل باشند و هر شرکت کننده ميتواند تا 3 اثر ارسالي داشته باشد.
شرکت در اين مسابقه رايگان است.
اين مسابقه جهانی است و شرکت در آن براي تمامي طراح ها و هنرمندان بصری و تجسمی امکان پذير مي باشد. هيچ محدوديت سنی وجود ندارد.

جوايز
30 تا 50 اثر برتر توسط هيئت داوران بين الملي انتخاب می شوند و در نمايشگاه هاي مکزيک ( و همچنين نمايشگاه هاي کشور های آمريکا لاتين و آمريکاي شمالي ) شرکت داده می شوند.
علاوه بر اين در صورت انتخاب پوستر شما ، مجموعه ای از کارت پستال و گواهي شرکت در نمايشگاه به شما اعطا می شود.
علاقه مندان به شرکت در اين فراخوان جهت کسب اطلاعات بيشتر اينجا کليک کنيد.

Imprimir

Imprimir Untitled-3 pg_1435618872 pg_1364018160 pg_1255761005 pg_1203997599 pg_1193703643 Print

pg_1131198026 Imprimir pg_1003226751 GRACIAS_ALISONZAPOPAN

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.