مجموعه «من نمى‌ترسم» توسط: نرگس محمدى

تصويرسازى‌هاى كتاب كودك اغلب به نظر مى‌رسد در يك جهان جدا از آن چه كه ما تصور مى‌كنيم خلق شده است. تصوير و تصويرگرى كودكان يكى از رسانه‌هاى قدرتمند هنرى و بانفوذترين آن‌هاست كه مى‌تواند بهترين مفاهيم را در قالب كتاب و داستان به كودكان منتقل كند. هنوز كه هنوز است بسيارى از ما ارتباط عميقى كه در زمان كودكى با قصه‌ها و تصويرسازى‌هايش داشتيم را در وجودمان حس مى‌كنيم؛ ارتباطى كه اكنون پل آگاهى نسل آينده است.
رفتار مخاطب، گروه سنى و نياز او در انگيزه بخشى هنرمند تأثيرگذار است و تصويرگران با شانس داشتن مخاطبانى چون كودكان بهترين لذت را از طراحى مى‌برند.

مجموعه‌ی پيش رو پروژه تصويرسازى ” من نمى ترسم” است كه توسط نرگس محمدى تصويرسازى و توسط انتشارات کانون منتشر شده است. داستان اين مجموعه درباره‌ی جوجه‌ای در تخم است كه از صداهاى مختلف مى‌ترسد و از تخم بيرون نمى‌آيد. اين كتاب توسط «به نشر» منتشر شده است.
نرگس محمدى متولد١٣٥٧ و فارغ التحصیل رشته گرافيك از دانشگاه شاهد است. وى تاکنون بيش از بيست جلد كتاب تصويرسازى كرده و در جشنواره‌های متعدد بين‌المللى برگزيده شده است از جمله:
مدال نقره و جایزه دوم از کنکور نومای ژاپن ، سال 2006 برای کتاب شاهزاده غمگین و بره سرخ(انتشرات کانون)
برگزیده مسابقه تصویرگری باریرو (پرتغال) سال 2007
برگزیده مسابقه تصویرگری بولونیا(ایتالیا) سال 2008
برگزیده نمایشگاه تصویرگری سارمده (ایتالیا) 2007
برگزیده مسابقه تصویرگری بلگراد(کرواسی)2008
برگزیده مسابقه تصویرگری باریرو(پرتغال) سال 2009
برنده جایزه اول مسابقه تصویرگری سی جی (کره جنوبی) 2010
برگزیده مسابقه تصویرگری بولونیا(ایتالیا)2012

0 1.b  1  2.b  2  3.b  3  4.b  4  5.b  5  jeld

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
گوگل خرید عکس‌های جستجو شده را ساده کرد