مجموعه طراحی شخصیت / علیرضا پاکدل

« در این سال‌ها در کنار فعالیت به عنوان کارتونیست و کاریکاتوریست درفضای مطبوعات و جشنواره ها، تجربه طراحی کاراکتر  بخش جذاب زندگی هنری من بوده است. مجموعه پیش رو مجموعه‌ای کاملا شخصی برگرفته از تجربیات و تحقیقات هر روزه و استفاده از منابغع و مطالعه در این بخش می باشد؛ تولیداین آثار از سال ۹۷ تا ۹۸ بوده است.

خلاقیت و نوآوری و آزادی عمل در طراحی این کاراکتر ها ،جزو دستور العمل های هر روزه من است. اغراق در نوع طراحی و خلق شخصیت ها با موضوعات مختلف و سعی در رعایت حداکثر استانداردهای طراحی ، از نکاتی بوده که برای طراحی کاراکتر در انیمیشن به آن تاکید داشتم؛چالش های پیش رو در طراحی این کاراکتر ها ،بیشترین ساعت های زندگی کاری من را درگیر خود کرده است».

پروژه دیگری از علیرضا پاکدل در رزورنگ را اینجا ببینید.

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
حروف نگاری با موضوع علی ولی‌الله