مجموعه تصویرسازی و آیکون دیزاین برای دانشگاه بین‌المللی IE در اسپانیا

دو تصویرگر اسپانیایی به نام پابلو کابرا رودریگز (Pablo Cabrera Rodríguez)  و بورجا آکوستا دی ویزکاینو (Borja Acosta de Vizcaíno) که در استودیویی به نام Badv Studio در زمینه کارگردانی هنری، تصویرگری و دیزاین فعالیت دارند با همکاری استودیو Banana مجموعه آیکون و تصویرسازی هایی برای دانشگاه بین المللی IE در اسپانیا طراحی کردند. توضیحات این دو هنرمند و تصاویر مربوط به آن را با هم می خوانیم و می بینیم:

« در سال 2016 و 2017 ما مدت زیادی را با استودیو Banana روی پروژه برندینگ دانشگاه IE اسپانیا در زمینه تصویرگری همکاری کردیم. آنها می خواستند که تصاویر، مدرن، مینیمال و خوانا، هندسی و کمی تم تکنولوژی در آن رعایت شود.

قرار بود از این مجموعه آیکون ها و تصویرسازی در کتاب راهنما و قسمت های مختلف دانشگاه برای راهنمایی دانشجویان جدید استفاده شود. پس بیشترین تمرکز ما روی خوانا بودن تصاویر بود تا منظور را کاملا واضح و سریع برساند. همچنین کتابچه های راهنما و توضیحات رشته های مختلف از همین ویژگی ها باید تبعیت می کرد تا راهی باشد برای ارتباط و درک بهتر تمامی دانشجویان. در کل تجربه خیلی خوبی با استودیو Banana و دانشگاه IE بود که از نتیجه آن راضی هستیم.»

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
یک | از | یک / محمدرضا اسلام پرست