مجسمه‌های تصویرسازی

« حدود سه سال پیش افکاری در ذهنم شکل گرفت که به چه صورتی می توانم تصویرگری هایم را ارئه دهم که حتما داخل کتاب نباشد و به عنوان یک وسیله تزیینی هم بشود از آن استفاده کرد.
همیشه علاقمند به مجسمه سازی بودم. بعد از تجربه کردن متریال های مختلف با پاپیه ماشه ارتباط بهتری برقرار کردم. اوایل تمرکزم را بر ساختن نقوش ایرانی گذاشتم و اول مجسمه‌ها را می‌ساختم و بعد از ساخت آنها با توجه به فرم هر مجسمه، تصویرگری هایم را بر روی آنها ارائه می دادم.
بعد از گذاشتن مجسمه‌های ساخته شده در اکسپوهای مختلف و اقبال عموم که باعث به فروش رفتنشان در دو روز اول شد تصمیمم جدی تر شد و تصمیم گرفتم کاراکترهای خودم را تبدیل به مجسمه کنم.
برای ساخت مجسمه‌ها ابتدا با مفتول کاراکترهایم را در می‌آورم و بعد از اینکه مقداری حجیمش می کنم طی چندین مرحله خمیر گزاری را انجام می‌‎دهم.
در مرحله تصویرگری کردن، تصویرگری تخیلی و استفاده از رنگ های شاد و استفاده از عناصری قابل لمس توسط عموم مردم برایم در اولویت قرار دارند.»

الهه سادات میر باباییان کارشناس ارشد تصویرسازی از دانشگاه شاهد است. همکاری با مجلات و انتشارات مختلف در زمینه تصویرگری، برگزاری چندین نمایشگاه انفرادی و گروهی و تدریس بیش از 8 سال در دانشکده های مختلف، بخشی از رزومه کاری اوست. 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.