مایکروسافت از لوگوی جدید مرورگر Edge خود رونمایی کرد

روز جمعه در کنفرانس Build شرکت مایکروسافت از لوگوی جدیدی برای مرورگر تازه وارد خود یعنی Edge رونمایی کرد. این مرورگر قبلا با نام اسپارتان شناخته می‌شد ولی ردموندی‌ها تلاش در استفاده از حرف E داشته و حالا لوگوی جدید را نیز با همین حرف آماده کرده‌اند و رنگ آن را نیز آبی در نظر گرفته‌اند.
آیکون جدید مرورگر مورد بحث را می‌توانید در تصویر بالای همین مطلب مشاهده کنید. این همان لوگویی خواهد بود که امسال با عرضه نسخه نهایی ویندوز ۱۰، برای مرورگر Edge خواهید دید.
این لوگو جدید به نحوی شبیه به همان لوگوی کلاسیک e در اینترنت اکسپلورر است ولی به صورتی مدرن و زیبا تغییر کرده. این لوگو برای اکثر کاربران ویندوز تقریبا آشناست و خاطره استفاده از مرورگر قدیمی مایکروسافت را برای آنها زنده می‌کند. اما همانطور که می‌بینید، آنقدری تغییر داشته که همه متوجه شوند با مرورگری جدید روبرو خواهند شد.
مایکروسافت به مرورگز جدید Edge نیز اعتقاد بسیار زیادی دارد، به طوریکه کلا قید استفاده از نام Internet Explorer را زده. درحالیکه نام اینترنت اکسپلورر، یک نام شناخته شده و برندی قوی محسوب می‌شود، اما با این تغییر نام می‌توان دریافت که آن مرورگر دیگر منسوخ خواهد شد.

3144479_379

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.