لوگو و عروسک بازی‌های یونیورسیاد 2023 انتخاب شدند

لوگو و عروسک بازی‌های دانشجویان جهان در سال 2023 انتخاب شدند که رونمایی از آنها در ماه‌های آینده انجام می‌شود.

این لوگو به طور رسمی قرار است در نشست فدراسیون جهانی ورزش‌های دانشگاهی (FISU) اواخر این ماه معرفی شود.

لوگو بر اساس حرف U برای ورزش دانشگاهی طراحی شده و در میان رنگ‌هایی که می‌توانند کاربرد داشته باشند رنگ سبز با اشاره به شهر یکاترینبورگ (میزبان بازی‌ها) و سفید-آبی-قرمز رنگ های روسیه است.

مدیر اجرایی بازی‌های یونیورسیاد 2023 در این باره اظهار داشت: البته من امیدوار بودم لوگوی ویژه‌ای برای این تورنمنت طراحی شود اما انتظار نداشتم آنقدر مدرن باشد.

وی افزود: من فکر می‌کنم با چنین سمبلی، بازی‌های 2023 می تواند با اطمینان عنوان برترین ها را در تاریخ این بازی ها کسب کند.

برای انتخاب عروسک بازی‌ها، 200 نمونه طرح به کمیته برگزاری بازی‌های یونیورسیاد ارسال شده است. کمیته برگزاری قرار است طرح منتخب را از بین طرح‌های رسیده معرفی کند.

عروسک بازی‌ها اواخر امسال همراه با نام عروسک رونمایی خواهد شد.

بازی‌های یورنیورسیاد 2023 روزهای 8 تا 19 آگوست (17 تا 28 مرداد 1402) در 18 رشته ورزشی به میزبانی یکاترینبورگ روسیه برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
6 باور برای داشتن فکر و عملکردی شبیه به طراحان بزرگ