لوگوی المپیک زمستانی

لوگوی المپیک زمستانی 2026 رونمایی شد

لوگوی المپیک زمستانی 2026 رسما رونمایی شد.

کمیته برگزاری بازی‌های المپیک و پارالمپیک زمستانی ۲۰۲۶ به میزبانی میلان – کورتینا در ایتالیا، از لوگو‌های نهایی این رویداد رونمایی کرد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک، انتخاب نشان بازیهای المپیک و پارالمپیک زمستانی ۲۰۲۶ به صورت آنلاین و اولین بار در تاریخ المپیک با رای گیری عمومی انتخاب شد.

در نظرسنجی صورت گرفته در سایت رسمی المپیک و پارالمپیک زمستانی ایتالیا، لوگوی یادشده با کسب ۷۴ درصد آرای کاربران (۸۷۱ هزار رأی) از ۱۶۹ کشور جهان برنده شد.

لوگوی المپیک زمستانی

سخنگوی بازی‌های المپیک و پارالمپیک زمستانی ۲۰۲۶ اعلام کرده که لوگوی رسمی این رویداد نشان دهنده همبستگی و پایداری است و طرحی پویا و مدرن را نشان می‌دهد که برخی از ارزش‌های اساسی بازی‌های زمستانی المپیک و پارالمپیک را منعکس می‌کند.

همچنین کلمه Futura که به زبان ایتالیایی به معنای آینده است به عنوان شعار این نشان آمده است.

لوگوی این رویداد که در سال 2026 در شهر میلان ایتالیا و پیست اسکی Cortina d’Ampezzo برگزار می شود ، توسط آژانس تبلیغاتی Landor Associates طراحی شده است تا ایده های بازی ها را منعکس کند.

 

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
فراخوان 4مین مسابقه تصوير سازی That’s a Mole» 2017»