فینالیست‌های بخش پوستر جشنواره بین‌المللی فیلم سن‌سباستین اسپانیا 2015

جشنواره فیلم سن‌سباستین (به اسپانیایی: Festival Internacional de Cine de San Sebastián) یک جشنواره فیلم بین‌المللی است که هرساله در شهر سن سباستین کشور اسپانیا برگزار می‌شود. این جشنواره بین‌المللی فعالیت خود را از سال ۱۹۵۳ آغاز کرده است و هر ساله ۲۰۰ تا ۲۵۰ فیلم از کشورهای مختلف جهان در این جشنواره به نمایش در می‌آیند. در بخش پوستر این فستیوال، امسال برای دومین سال بصورت رقابتی ، در 6 بخش با استقبال زیاد طراحان سراسر دنیا و با حضور 1726 پوستر در بازه ی دریافت آثار، به کار خود پایان داد.
از هر شش بخش 10 اثر به انتخاب آرای مردمی و10 اثر به انتخاب برگزار کنندگان فستیوال به بخش فینال راه یافتند که از ایران محمد افشار نیز با دو پوستر توانست  به جمع فینالیست‌های بخش پوستر شصت و سومین جشنواره بین المللی فیلم سن سباستین اسپانیا 2015 راه پیدا کند.
برگزیدگان نهایی در هر بخش در تاریخ 8 می 2015 بصورت رسمی اعلام و آثار برگزیده در 6 بخش، به عنوان پوستر و اقلام تبلیغاتی جشنواره مورد استفاده قرار خواهند گرفت.
همچنین جوایز این رویداد در بخش اصلی 3000 دلار و در پنج بخش دیگر هر کدام 1000 دلار می باشد. امسال در بخش هایی به انتخاب هیئت داوران، تقدیر ویژه نیز در نظر گرفته شده است. در ادامه مطلب شما را به دیدن بخشی از آثار راه یافته به فینال این رویداد دعوت می‌کنیم.
برای مشاهده لیست کامل فینالیست‌های راه یافته به این جشنواره اینجا را کلیک کنید.

پوستر (5)پوستر محمد افشار از ایران

پوستر پوستر (8)  پوستر (7)  پوستر (6)
پوستر (4)  پوستر (3)  پوستر (2)  پوستر (1)  پوستر پوستر (17)  پوستر (16)  پوستر (15)  پوستر (14)  پوستر (13)  پوستر (12)  پوستر (11)  پوستر (10)

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
کارزار گرافیک شهری بهار ۹۸