فنجان‌های خلاق برای کافه

فنجان‌های خلاق برای کافه ماراکانا

طراحی فنجان‌های خلاق برای کافه ماراکانا با سفارش یک شرکت تولید کننده محصولات سرامیکی در پرتقال آغاز شد. در این فرآیند قطعات در نرم افزار سه بعدی توسعه یافت و با یک ارگونومی منحصر به فرد ساخته شد.

در ارگونومی و نوع سه بعدی سازی این محصول لازم بود امکان جمع آوری و حمل چندین فنجان به صورت همزمان امکان پذیر باشد زیرا توزیع محصول این رستوران به صورت عمده شکل می‌گرفت و این ویژگی،  قابلیت بسیار مهم و بزرگی را در اختیار رستوران قرار می‌داد.

با توجه به نام کافه «ماراکانا» ما لوگو و فنجان را طراحی کردیم؛ طوطی «ماراکانا» پرنده‌ بومی سرزمین‌های برزیل و همچنین نام یک محله معروف در ریودوژانیرو است.

بدون اینکه ما به صورت مستقیم عکس طوطی را روی فنجان چاپ کنیم با استفاده از خلاقیت و از طریق دسته فنجان طرح طوطی را در فنجان‌ها ایجاد کردیم .

هنگامی که فرآیند تولید محصول و دیزاین آن به پایان رسید در نمایشگاه محصولات مرتبط با صنایع خوراکی شرکت کرد و به نمایش گذاشته شد که معماری باغ‌های معلق این نمایشگاه را «مانوئل کلوئل» انجام داده بود.

فنجان‌های خلاق برای کافه ماراکانا در سال 2014 برنده جایزه خلاقیت از Rendibú شد.

خلاقیت خلاقیت خلاقیت فنجان‌های خلاق برای کافه فنجان‌های خلاق برای کافه
فنجان‌های خلاق برای کافه خلاقیت خلاقیت کافه ماراکانا طراحی کافه طراحی کافه طراحی کافه طراحی کافه طراحی کافه طراحی کافه

 

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
بنکسی: تابلوی من باید کاملاً نابود می‌شد