فراخوان هشتمین دوسالانه تصویرگری کتاب کودک پرتغال / Illustrate 2018

 

دوسالانه تصویرگری کتاب کودک ایلوستریت 2018  (Illustrate) ضمن فراخوانی برای هشتمین بار از تمام تصویرگران دنیا برای شرکت در این مسابقه دعوت کرده است. این رویداد، فرصتی است که بهترین تصویرسازی های دنیا دیده شوند و تمام تصویرگران، نویسندگان و خوانندگان تمام سنین در شهر لیسبون پایتخت پرتغال جمع شوند.

شرایط مسابقه:

– هر هنرمند باید سه اثر را براساس یک موضوع ارسال کند.

– محدودیتی در انتخاب موضوع و تکنیک وجود ندارد.

– ارسال آثار به صورت آنلاین و از طریق ثبت‎نام در وب سایت www.ilustrate.net میسر خواهدبود.

– فایل ارسالی می‎تواند در قالب فرمت  jpeg یا  tiff باشد و حجم آن نباید بیشتر از 20 مگابایت باشد. اگر در بارگزاری فایل در سایت به مشکل برخوردید می‎توانید آنها را از طریق ایمیلilustrarte.bienal@gmail.com ارسال کنید.

– هیئت داوران این رویداد، ترکیبی از تصویرگران، طراحان و مدیران هنری بین‎المللی است.

– پس از اطلاع‎رسانی لیست منتخبان، این افراد باید آثار اورجینال خود را پست کنند و برای آثار دیجیتال نیز فایل با کیفیت مناسب برای چاپ را ارسال کنند.

– برنده مسابقه 5000 یورو به عنوان جایزه  در روز افتتاح نمایشگاه دریافت خواهدکرد.

– آثار برگزیده فوریه و آوریل 2018 برابر با اسفند 96 تا اردیبهشت 97 به نمایش درخواهد آمد.

– کاتالوگ دوزبانه‎ای در طول نمایشگاه عرضه خواهد شد که برای معرفی هر تصویرگر دو صفحه اختصاص خواهد یافت و به هر یک از آنها دو جلد رایگان اهدا خواهد شد.

– آثار اورجینال در طول نمایشگاه تا 300 یورو بیمه خواهند بود. آثار اورجینال با همان بسته‎بندی ارسال شده، بازگردانده خواهد شد. برگزارکننده مسئولیتی برای آسیب رسیدن به آثار بازگشتی نخواهد داشت.

– برگزارکننده اجازه خواهد داشت بدون محدودیت و یا پرداخت مبلغ از آثار در کاتالوگ و وب سایت، پوستر و کارت پستال، دعوت‎نامه و جزوات، مقالات مطبوعاتی و تلویزیونی مربوط به نمایشگاه استفاده کند.

– شرکت در این مسابقه به معنی پذیرش همه قوانین این مسابقه است و تصمیم نهایی با هیئت داوران خواهدبود.

آخرین مهلت ارسال: 31 آگوست 2017/  9 شهریور 96

برای مشاهده سایت اصلی فراخوان اینجا را کلیک کنید.

برای مشاهده برندگان دوره قبل اینجا را کلیک کنید.

برا ی ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
نمایشگاه مجازی کارت پستال‌های تصویرگران منتشر شد