فراخوان ششمین مسابقه طراحی پوستر بین المللی رگی

فراخوان ششمین مسابقه پوستر بین المللی Reggae  منتشر شد.

هدف از برگزاری رقابت بین‌المللی پوستر رگی،ایجاد آگاهی از جنبه‌ی مثبت موسیقی رگی و گرامی‌داشت دست‌آورد‌های جهانی موسیقی رگی و تاثیرش بر جهان است.شرایطی که در این رقابت درنظر گرفته شده شامل تمامی ژانر‌های موسیقی جاماییکایی می‌شود.که از جمله‌ی آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: اسکا،راک استدی،روتز رگی،داب،دنس‌هال و سیستم صوتی منحصر به فرد جاماییکا.ما به دنبال استعداد شما و خلاقیت بصری‌تان هستیم.و بسیار مشتاقیم ببینیم طراحان برای نشان دادن انرژی و پرنیان موسیقی رگی چه می‌کنند. هدف ساده است: پوستری در مورد موسیقی رگی طراحی کنید.باقی آن به تخیل خودتان بستگی دارد.شما محدودتی برای استفاده از تم‌ ژانر‌های مختلف رگی که در بالا نیز ذکر کردیم،ندارید.

 پوسترها ممکن است توسط یک هنرمند یا یک تیم طراحی شوند. طراحان مجاز به ارائه تعداد زیادی پوستر اصلی هستند. پوسترها باید آثار هنری اصلی باشند و نباید در چاپ، اینترنت، رسانه های اجتماعی و غیره منتشر شوند.

۱۰۰ طرح برگزیده در این مسابقه در نمایشگاه های مختلف جهان به نمایش در خواهد آمد.

آخرین مهلت شرکت در این مسابقه و ارسال آثار: ۱ مارس ۲۰۱۸

مسابقه‌ بین المللی پوستر رگی از سال ۲۰۱۱ به صورت سالانه و با موضوع بزرگداشت موسیقی جامائیکایی در کشور جامائیکا برگزار می شود.

رگِی یا رگه (Reggae) یک سبک موسیقی است که در اواخر دههٔ ۱۹۶۰ (میلادی) درجامائیکا پایه‌گذاری شد. در صورتی که پاره از اوقات برای بیان مفهوم گسترده تری، برای اشاره به بیشتر سبک‌های موسیقی جامائیکا استفاده می‌گردد. عبارت ریگه نشانه نوعی سبک مخصوص موسیقی که سرچشمه از دوره توسعه اسکا و راک استدی می‌گیرند می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
بداهه نوازی با جوهر/ منصوره محمد حسینی