فراخوان سومین جایزه فیروزه منتشر شد

فراخوان سومین جایزه فیروزه منتشر شد.

علی فریدونی- دبیر جایزه فیروزه- گفت: طراحان و تولید کنندگان کالاهای فرهنگی در حوزه های نوشت افزار، اسباب بازی، کتاب–اسباب بازی و هدایای فرهنگی می توانند آثار و محصولات خود را به منظور داوری حداکثر تا تاریخ ٥ دی ماه ٩٦ به این دبیرخانه ارسال کنند.
وی با اشاره به همکاری موسسه نمایشگاه های فرهنگی در بخش نمایشگاهی جایزه اظهار داشت: افزون بر موضوعات بخش جوایز، تولید کنندگان سایر کالاهای فرهنگی نیز می توانند محصولات خود را در بخش نمایشگاهی عرضه کنند.

دبیر جایزه فیروزه افزود: به منظور غنای هرچه بیشتر و ارتقاء سطح علمی جایزه، این دبیرخانه پژوهش های صورت گرفته در زمینه ابعاد اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی تولید و مصرف کالاهای فرهنگی را مورد رصد قرار داده و پژوهشگران می توانند آثار پژوهشی خود در قالب کتاب، پایان نامه و مقاله را به این دبیرخانه ارسال کنند.

شرکت کنندگان در جایزه فیروزه می توانند آثار خود را به آدرس تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان فجر، پلاک ٧، طبقه اول، دبیرخانه جایزه فیروزه و یا به آدرس الکترونیکی Jayezehfiroozeh@farhangmail.ir ارسال کنند.

گفتنی است، سومین دوره جایزه فیروزه از سیزدهم تا هفدهم دی ماه سال جاری در محل بوستان گفتگو برگزار خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره بروید.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
بنکسی، هنرمند معروف خیابانی یک کشتی برای پناهجویان خرید