عضو شورای سیاستگذاری خانه گرافیک درگذشت

 سیدمجید عقیلی (هنرمند گرافیک اصفهانی و عضو شورای سیاستگذاری خانه گرافیک) صبح یکشنبه بر اثر عارضه قلبی درگذشت.

عقیلی متولد ۱۳۴۲ اصفهان، دانش‌آموخته دانشگاه هنر تهران در رشته گرافیک و دارای مدرک درجه یک هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود.

وی صاحب‌امتیاز گروه گرافیک «گام»، مدیرگروه رشته گرافیک مؤسسه آموزش عالی سپهر اصفهان، مدرس دانشگاه‌های هنر اصفهان و هنر فارسان شهرکرد بود.

طراحی پوستر جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان در سال ۱۳۶۹، طراحی پوستر جشنواره مطبوعات اصفهان در سال ۱۳۶۹، طراحی، نقاشی و مشارکت در تولید هشت فیلم کوتاه انیمیشن برای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و سیمای جمهوری اسلامی ایران، گرافیست مجله مرزداران و مسؤول واحد چاپ ژاندارمری، مدرس رشته گرافیک هنرستان هنرهای زیبا، مدرس و بانی رشته گرافیک هنرستان هنرهای زیبا واحد دختران، اولین مدیر واحد تجسمی حوزه هنری اصفهان، عضویت در خانه هنرمندان اصفهان و مدرس گرافیک دانشگاه هنر اصفهان تنها بخشی از تجارت و فعالیت‌های حرفه‌ای این هنرمند است.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
کمپین یونیسف با موضوع رسیدگی به کودکان نیازمند