طراح ایرانی برنده مسابقه طراحی لوگوی انستیتوی اختر زیست شناسی اروپا

یک طراح ایرانی برنده مسابقه طراحی لوگوی انستیتوی اختر زیست شناسی اروپا شد.

به گزارش بخش خبر روزرنگ خشایار تیموری، طراح گرافیک و مدیر هنری استودیو تونل، برنده مسابقه طراحی لوگوی انستیتوی اخترزیست شناسی اروپا شد.

استروبایولوژی یا اخترزیست‌شناسی دانش میان‌رشته‌ای و نسبتا جدیدی است که به بررسی منشا و خاستگاه، تکامل، پراکندگی و آیندهٔ حیات در زمین و هر نقطه‌ی دیگری در این عالم می‌پردازد.

سازمان فضایی ناسا با ایجاد انیستیتو استروبایولوژی در مرکز پژوهشی ایمز (Ames)، این رشته را برای نخستین بار در می ۱۹۹۸ بنیان‌گذاری کرد.

گفتنی است قرار است در کنفرانس دوسالانه نجوم اروپا در جزیره لاپالما از مجموعه جزایز قناری کشور اسپانیا از خشایار تیموری به عنوان طراح برگزیده به صورت حضوری تجلیل شود.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.