طراحی و صنعت مد / مهران ایرانلو

« تعدادای از آثار این مجموعه بصورت موضوعی طراحی شده که در این‌ها به نحوی به طراحی لباس و صنعت مد اشاره شده است. در حقیقت هدف من برای شروع این مجموعه طرح ها، صرفا انجام تمرینی بوده برای پوشش و چین و چروک لباس به همراه فیگورهایی که سعی داشتم تا متفاوت باشند؛ اما رفته رفته این ذهنیت برایم شکل گرفت که می توان با نگاهی جدید با این طرح ها برخورد کرد که در حال حاضر شاهد این مجموعه هستیم.

در مابقی آثارم، تنوع نوع خطوط و نوع پرداخت‌ها برای من اهمیت داشته که می‌توان گفت هنوز در حال کسب تجربه‌ام و نمی‌توانم نظر قطعی بدهم که این کارها کامل هستند.

اکثر موضوعاتی که به آن می‌پردازم، بررسی شخصیت‌های مختلف و تمرین فیگورهای و تکنیک های جدید است که به صورت بافت هاشور سعی در تکمیل آن‌ها دارم. »

مهران ایرانلو تصویرگر، طراح کاراکتر و متولد ۱۳۶۲ تهران است. پروژه قبلی او در روزرنگ را اینجا ببینید.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
فراخوان چهاردهمین نمایشگاه سالانه حروف نگاری پوستر اسماء‌الحسنی / ۱۳۹۷