طراحی خلاقانه کارت ویزیت از چاقوی نظامی سوئیسی/ Anthony Cole

این طرح، یک ايده‌ى هوشمندانه برای کارت ویزیت است که پیام خود را به روشى خنده‌دار و البته محاوره‌ای منتقل می‌کند و در عین حال نبوغ و خلاقیت طراح را نیز نشان می دهد. Anthony Cole این کارت‌ها را شبیه به چاقوی نظامی سويیسی طراحی کرده است که هر ابزار به صورت تاشو بیرون می‌آید و بر روی هر یک از آنها جزيیات تماس و یک تخصص نوشته شده است. یکی از جنبه‌های هوشمندانه در طراحی این ایده آن است که کارت‌ها از شکل های ساده درست شده‌اند و به آسانی جمع و جور می‌شوند. نه! نمی‌توانید به راحتی آن را داخل کیف پول خود قرار دهید ولی طرح پیچیده و نبوغ‌آمیز آن بسیار جذاب است که قابل بى اعتنايى نيست و به راحتی فراموش نمی‌شود.

clever-interactive-swiss-army-knife-business-card-for-a-graphic-designer
منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
برگزاری نشست «تصویرسازی در کتاب‌های چاپ سنگی دوره قاجار»