طراحى كاراكتر انار شب يلدا

«زمستان سال گذشته يك شركت معتبر در زمينه طراحى وب، قراردادى براى طراحى كاراكتر انار با من بست. قرار بر اين بود كه اين كاراكتر كه براى يك وبسايت طراحى مى شد؛ شخصيتى دوست داشتنى و شاد داشته باشد.

مثل هميشه شروع به زدن اتودهاى مختلف نمودم و در مدت زمان دو هفته، به اين كاراكتر رسيدم. پس از تاييد نهايى، حالت هاى مختلف آن بر طبق سفارش مورد نظر كشيده شد و كار به صورت كامل تحويل داده شد. اما متاسفانه شركت مورد نظر به قرارداد خود مبنى بر تسويه حساب مالى پايبند نبود و پيگيرى هاى من كه تا همين ماه پيش ادامه داشت؛ به جايى نرسيد.
در نهايت تصميم گرفتم كه شخصا كاراكتر انار را استفاده كنم. به مشترى اطلاع دادم كه ديگر نيازى به پرداخت و تسويه حساب نيست و درخواست كردم كه از كاراكتر من هيچگونه استفاده اى نشود؛ چون خودم قصد استفاده از آن را دارم كه البته باز هم پاسخى مبنى بر تاييد يا رد اين تصميم از جانب آن ها دريافت نشد! يك ماه قبل و با اضافه كردن چند پُز جديد از جمله «يلداتون مبارك» اين استيكر را به مناسبت شب يلدا منتشر نمودم كه با استقبال بسيار خوبى در اپليكيشن هاى مختلف از جمله تلگرام مواجه شد.»

توضيحات «على رادمند» را در مورد طراحى استيكر انار خوانديد. در ادامه مطلب شما را دعوت به ديدن اين مجموعه طراحى كاراكتر مى نماييم:

کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (29)کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (18)کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (9) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (7) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (8) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (5) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (6) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (3) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (4) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (20) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (2) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (19) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (17) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (18) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (15) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (16) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (13) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (14) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (11) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (12) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (1) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (10) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (29)

کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (28) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (27) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (25) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (26) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (24) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (22) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (23) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (21)

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.