طراحان ایرانی در بین منتخبین مسابقه بین المللی «شروع مجدد» اکوادور 2020

طراحان ایرانی جزء منتخبان هیئت داوران در مسابقه بین المللی طراحی پوستر با عنوان “شروع مجدد”، طراحی با قلب اکوادور 2020 شدند.

به گزارش روزرنگ هدف اصلی این مسابقه جمع آوری پیام های ارسالی از تبلیغ Covid-19، رابطه انسان با طبیعت، حفاظت از محیط زیست، حفظ تنوع زیستی، تغییر اوضاع ، مرمت اکوسیستم ،حاکمیت غذا ، حمایت از مردمان و ملیت های بومی، پاسخ اقوام و ملیت های بومی به Covid-19 و تولید و مصرف غذاهای زراعی بود که هیئت داوران از ۱۷۳۴ پوستر ارسالی از سراسر جهان ، ۱۰۰ پوستر برتر را انتخاب کردند که در بین اسامی طراحان منتخب ایرانی عبارتند از: داریوش الهیاری، حسین عبدی و عاطفه بیاجیان.

۱۰۰ پوستر برتر بخشی از یک محصول ارتباطی در نمایشگاه های مختلف ملی هستند. علاوه بر این ، آنها از طریق نمایشگاه ها و کمپین ها به مردم و ملیت های بومی کمک می کنند تا محصولات خود را تبلیغ کنند.

برای مشاهده اسامی اینجا را کلیک کنید.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
تيزر تبليغاتى آبميوه هاى گازدار / آيدين آريايى نژاد