طراحان ایرانی جزء برندگان مسابقه بین المللیNarbut xxl اکراین/ ایالات متحده۲۰۲۰

به گزارش روزرنگ و به نقل از سایت برگزاری مسابقه، طراحان ایرانی جزء برندگان مسابقه بین المللیNarbut xxl اکراین/ ایالات متحده ۲۰۲۰ شدند.

بنا بر این گزارش در این مسابقه که توسط موسسه هنر مدرن اوکراین مستقر در شیکاگو، ایالات متحده برگزار شده بود هیئت داوران از 311 اثر ارسالی از 132 شرکت کننده از 21کشور جهان، 69 هنرمند از 15کشور جهان انتخاب کردند که در بین منتخبین دو طراح ایرانی به نام‌های: عاطفه بیاجیان ،غلامرضا صفارید به چشم می خورد.

در این مسابقه معیارهای اصلی انتخاب برندگان: پذیرش آثاری که به طور خاص برای مسابقه خلق شدند ،آزمایشهای رسمی با تایپو گرافی ،فرم و فناوری و اظهارات نویسنده در روحیه انتقادی و حدس و گمان،محتوا ، مفهوم و کیفیت کار بود و شرکت کنندگان در سه بخش با یکدیگر به رقابت پرداختند:  موضوع اول بین معلمان و دانش آموزان ،موضوع دوم شخصی و سیاسی و موضوع سوم طراحی مجدد و نوآوری بود .

سه نامزد نهایی مسابقه حق بیمه سالانه و حق بیمه اجاره قلم Rentafont را دریافت می کنند.

برای مشاهده لیست برندگان اینجا را کلیک کنید.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
برگزیدگان سومین نشان آبان معرفی شدند/ آغاز هفته تصویرگری 97