شخصیت‌های سه‌بعدی بازیگوش! / El grand Chamaco

ال گراند کاماکو “El grand Chamaco” تصویرگر شناخته شده‌ى مکزیکی است که سازنده‌ى شخصیت‌های سه بعدی بازیگوش و متنوعى است. او اين شخصيت‌ها را در بک گراند‌هایی با رنگ‌های متنوع قرار داده و نورپردازى منحصر بفردى را بر روى آن ها انجام مى‌دهد.
ال گراند از هیولاهای اسکلتی “Calaveras” و بامزه از فرهنگ پاپ الهام گرفته و توجه دقیق و ویژه‌ای در انواع متريال و تکسچرهای مدل‌ها داشته است که باعث شهرت جهانى او شده است. نوع استفاده و نگاه ساده و مينى مال او به مبحث «طراحى شخصيت» در كنار قدرت اجرايى بالا و البته ذهن خلاق، از او يك طراح زبردست و ويژه ساخته است.
از ديدن آثار زيباى او لذت ببريد:

Playful-3D-Characters-0  Playful-3D-Characters-4  Playful-3D-Characters-5  Playful-3D-Characters-6  Playful-3D-Characters-7  Playful-3D-Characters-8  Playful-3D-Characters-9  Playful-3D-Characters-10 Playful-3D-Characters-10b  Playful-3D-Characters-11  Playful-3D-Characters-12  Playful-3D-Characters-13  Playful-3D-Characters-14  Playful-3D-Characters-15  Playful-3D-Characters-16  Playful-3D-Characters-17 Playful-3D-Characters-18  Playful-3D-Characters-19  Playful-3D-Characters-21  Playful-3D-Characters-23  Playful-3D-Characters-24  Playful-3D-Characters-25  Playful-3D-Characters-27  Playful-3D-Characters-28  Playful-3D-Characters-29

 

منبع

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
5مین جشنواره بین‌المللی La Guarimba / ایتالیا 2017