زمان برگزاری دهمین جشن مستقل انیمیشن

دهمین جشن مستقل انیمیشن عصر روز یکشنبه ۴ آذر ماه در سینما کانون برگزار می شود.

این مراسم ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه با اجرای محمدرضا مقدسیان آغاز می شود و قرار است ۹ جایزه اصلی و یک بزرگداشت در این شب داشته باشیم.

صمدی با اشاره به نامزدهای این دوره از جشن مستقل انیمیشن توضیح داد: نامزدهای بهترین فیلم کوتاه عبارتند از «آلفابت» به کارگردانی کیانوش عابدی، «ایکی» به کارگردانی پرستو کاردگر، «بدو رستم بدو» به کارگردانی حسین ملایمی، «روباه» به کارگردانی صادق جوادی، «سیم ششم» به کارگردانی بهرام عظیمی، «شب ترسناک لومو» به کارگردانی سارا شفیعی پور و «گرگم و گله می برم؟» به کارگردانی امیر هوشنگ معین.

وی ادامه داد: بهترین سریال سال شامل «روبی و جوجه ها مسافری از فضا»، «او. بی. سی شماره ۶»، «دیدی و بودی یک روز ابری» هستند. همچنین نامزدهای بهترین کارگردانی عبارتند از «ایکی» به کارگردانی پرستو کاردگر، «بدو رستم بدو» به کارگردانی حسین ملایمی و «روباه» به کارگردانی بهنام معیریان.

دبیر دهمین جشن مستقل انیمیشن بیان کرد: نامزدهای بهترین داستان پردازی عبارتند از «ایکی»، «پلکان»، «روباه»، «گرسنگی»، «مرد دود کشی»، «شب ترسناک لومو»، «بلولوآ»، «روبی و جوجه ها» و همچنین نامزدهای بهترین صدا شامل «پلکان»، «قایم موشک»، «گرسنگی»، «گرگم و گله می برم؟» هستند.

صمدی در پایان گفت: نامزدهای بهترین موسیقی عبارتند از «روباه»، «قایم موشک»، «سیم ششم»، «گرگم و گله می برم؟»، «دیدی و بودی یه روز ابری» و نامزدهای بهترین فضاسازی مهدی شیری برای «شب ترسناک لومو»، صادق جوادی و شهرام خوارزمی برای «روباه»، امیرهوشنگ معین برای «گرگم و گله می برم» و نامزدهای بهترین انیمیت صادق جوادی برای «روباه»، عباس جلالی یکتا و حجت اعظم پور برای «پسر دریا»، لیلا شعبانی نژاد برای «سیم ششم» و امیرهوشنگ معین برای «گرگم و گله می برم» هستند.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
فراخوان جشنواره مجازی امید و یاری گری