زامبی‌ها وارد می شوند / تصویرسازی Alhelì

« اَل هالی» اصطلاحی ایتالیایی است برای اشاره به گل های خود رو که در ترک ها و شکاف های باریک دیوارها رشد می کنند. این پروژه داستانی بصری را تعریف می کند، قصه گروهی از کودکان یکی از شهرهای ایتالیا:« داستانی که به تصویر کشیده ایم زندگی مردمی روستایی را تعریف می کند. روستایی با خانه هایی از کلوچه، پنکک و شکلات. اما وقوع یک زلزله تمام خانه ها فرو را می ریزد و اینجاست که زامبی های سبز، همسایگانی که در آن نزدیکی زندگی می کردند وارد روستا می شوند و شروع به خوردن باقیمانده خانه ها می کنند. اهالی ده از یک سوپر قهرمان کمک می گیرند. سگ پرنده تمام زامبی ها را دور کرد به جز یکی! صورت زامبی به خاطر حسرت دور بودن از شیرینی ها و روستا سبزتر می شود. پادشاه فرصتی دوباره به زامبی ها می دهد تا با کمک پری ها روستا را بازسازی و در مهمانی بزرگ شرکت کنند. ما بلافاصله مجذوب این روستای پر از شیرینی شدیم و روستای شگفت انگیز مان را طراحی کردیم.»
استودیو «Happycentro» در سال 1998 در شهر داستان رمانتیک رومئو و ژولیت « ورونا» فعالیت خود را آغاز کرده است. در سال های اخیر این شرکت ایتالیایی با گسترش دامنه فعالیت خود در حوزه های مختلف دیزاین و برداشتن مرز رشته های گوناگون هنری، توانسته است مشتری های بزرگ و کوچک خود را حفظ و از حمایت آن ها در نقاط مختلف دنیا بهره ببرد:« فرمول ما برای دستیابی به زیبایی ترکیبی از پیچیدگی و نظم است. ضمن اینکه ما علاقه ای به انجام چندباره یک کار و ایده نداریم. همیشه ترجیح می دهیم بالاترین و بهترین کاری را که قادر به آن هستیم، اجرا کنیم. استاپ موشن، آگهی های بازرگانی تلویزیون / وب، بسته بندی، تایپوگرافی، تصویرسازی و حتی ساخت موسیقی فیلم بخش های متفاوت استودیو ما برای انجام کارهای به مراتب جذاب تر است.»

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
آخرین طرح جلد نشریه «نیوزویک»/ آیا ترامپ به جنگ کره شمالی می رود؟