رونمایی کتاب گرافیک نگاره 3

کتاب گزیده آثار گرافیک نگاره 3، در ادامه دو شماره قبلی خود با هدف بالا بردن جایگاه آموزش و معرفی جوانانی مشغول به تحصیل و فعالیت گرافیک منتشر شد.

در این کتاب 300 اثر نشانه، پیکتوگرام و طراحی حروف به انتخاب ایرج میرزاعلیخانی، عبدالرضا چارئی، محمد اردلانی، مزدک کیانی و میثم نامدار از میان 2862 اثری ارسالی به فراخوان نگاره 3، به همراه آثار بخش پژوهشی درج شده است.

آیین رونمایی و تقدیر از برگزیدگان این کتاب با حضور هیئت داوران یاد شده و کامران شریفی دبیر رویداد پنجشنبه 26 اردیبهشت ساعت 15 برگزار خواهد شد.

این مراسم در سالن اجتماعات دانشگاه سوره واقع در تهران، خیابان آزادی، بین خوش و آذربایجان، نبش کوچه کامیاران، پلاک 252 برگزار می شود.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
ساکن طبقه کمیک استریپ / الهام رحیمی