رونمایی از فیلم مستند «ارتفاع فروتنی»

مراسم رونمایی از فیلم مستند «ارتفاع فروتنی»، روز یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶ الی ۱۸ در تالار آوینی پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
این مستند که هم‌زمان با سالروز ۶۸ سالگی «استاد مصطفی اسدالهی» نمایش داده می‌شود، به بخش‌هایی از زندگی و کار این طراح پیشکسوت و عضو هیأت علمی رشته گرافیک دانشگاه تهران می‌پردازد.‌ مصطفی اسداللهی هم‌اکنون رئیس هیات مدیره انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران است.
حسین ابراهیمی این مستند را کارگردانی کرده و تدوین آن به عهده افشین نیک‌سرشت بوده؛ همچین تصویربرداری این اثر توسط سعید زرآبادی، محمدامین سیدجوادی، محمد دشتی، بهرام تیموری، رضا رضایی و محمدامین ظهوری انجام شده است.

 


طراح پوستر:
محمدرضا دوست محمدی

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پوسترهای جدید فیلم Terminator: Dark Fate