راه یابی سه تصویرگر ایرانی به مرحله نهایی فرفره طلایی 2020

سه تصویرگر ایرانی به لیست نهایی ششمین دوره مسابقه تصویرگران جوان فرفره طلایی 2020، راه یافتند. 

به گزارش روزرنگ و به نقل از روابط عمومی انجمن تصویرگران ایران، رضا دالوند، مژده کیان زاده و نوشین صادقیان تصویرگران ایرانی راه یافته به این لیست 50 نفره هستند که از میان 2238 تصویرگر از 77 کشور جهان برگزیده شده اند.

در این دوره از مسابقه که با هدف توسعه صنعت چاپ و نشر کتاب کودکان از طرف نمایشگاه بین المللی کتاب کودک شانگهای برگزار می‌شود، حدود 11200 قطعه تصویر توسط پنج عضو هیات داوران، چِن هو (چین)، سانکیونگ چو (کره)، سیمون دِ جوکاس (کانادا)، فیلیپ جوردانو (ایتالیا) و جیوئر (چین)، مورد بررسی قرار گرفت.

آثار این تصویرگران که در جنب نمایشگاه بین المللی کتاب کودک شانگهای از تاریخ 13 تا 15 نوامبر، 23 تا 25 آبان، به نمایش در خواهد آمد و در این مرحله تصویرگران راه یافته برای دریافت جایزه اصلی رقابت خواهند کرد.

 لیست نهایی

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پوستر چهل و هفتمین جشنواره فیلم رشد