درخشش طراحان ایرانی در مسابقه طراحی پوستر چین 2018

با اعلام نتایج نهایی هیئت داوران، نام 15 طراح ایرانی در میان برگزیدگان مسابقه پوستر چین 2018 دیده می‌شود.

به گزارش روزرنگ سومین مسابقه بین‌المللی پوستر «تایپوگرافی و چاپ: گذشته، حال و آینده» توسط «موزه تایپوگرافی چین»  با موضوعات تغییرات آب و هوایی، کودکان، محافظت از اقیانوس ها، تحصیلات و آب برگزار شد که  که  15 طراح ایرانی توانستند در این رقابت برگزیده شوند:

احمد وجدان نژاد، الهام همت، بهرام میرزایی، بهنام رنجبر خدیوی، خسرو اشتری، رقیه عزیزی، عاطفه بیاجیان، علیرضا تبوک، فرزانه شهبازی، محمد بلوریان، مریم دولت آبادی، مریم شاطری، میثم همه ای، وحید بهاری،وحید فنودی طراحانی هستند که آثارشان از میان 5863 اثرشرکت داده شده از 45 کشور جهان در بخش‌های مختلف این رقابت برگزیده شده اند.

گفتنی است آثار منتخب علاوه بر سایت Posterfor.com و رسانه‌های اجتماعی مربوطه در نمایشگاه های بین المللی به نمایش در خواهند آمد.

لیست برگزیدگان نهایی را اینجا ببینید.

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
تصویر آتش‌نشان فداکار ماندگار شد