درخشش طراحان ایرانی در مسابقه سه سالانه پوستر اکراین ۲۰۲۰

طراحان ایرانی در مسابقه سه سالانه پوستر اکراین ۲۰۲۰خوش درخشیدند. به گزارش روزرنگ و به نقل از سایت برگزاری مسابقه در رقابت این دوره که با موضوعات: محیط زیست و آب و هوا، فساد به عنوان تهدیدی برای امنیت جهانی،واقعیت دیجیتال و سلامت روان برگزار شد، ۸ طراح ایرانی  به نام های: عمران عبدالهی ،محمد علی سلیمانی، کوروش کریمی،زهرا پاشایی ،عاطفه بیاجیان،رقیه خورشیدی ،حسین عبدی، علیرضا عزیزی بهروز توانستند در این رقابت برگزیده شوند.

گفتنی است داوری این این رقابت در بین ۱۳۰۰ اثر رسیده از ۴۰میان  کشور جهان برگزار شده است. همچنین برخی از این آثار در کنفرانس فساد صفر به نمایش گذاشته می شوند که به پائیز موکول می شود و برخی از آنها نیز به بخشی از the 4 th block” xi triennial در سال ۲۰۲۱تبدیل می شوند.

جهت مشاهده اثار برگزیده اینجا را کلیلک کنید.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
فراخوان مسابقه تصویرگری «کودکان و تماشاگران» در نمایشگاه بلونیا