درخشش طراحان ایرانی در رقابت بین المللی 2020 for against

چهار طراح ایرانی فینالیست رقابت بین المللی for against ورشو لهستان شدند.

به گزارش روزرنگ این رقابت بین المللی پوستر برای دانش آموزان و فارغ التحصیلانی که تحصیلات خود را در ۵ سال گذشته به پایان رسانده اند توسط آکادمی فناوری اطلاعات لهستان و ژاپن در ورشو برگزار شد که از 1300 پوستر ارسالی به این رقابت ،هیئت داوران ۵۰ پوستر برتر را انتخاب کردند. در میان برگزیدگان نام ۴ طراح ایرانی به نام های : فرشاد عیسی پور ،عاطفه بیاجیان،فرناز نصیری پور  ونگین احمدی به چشم می خورد.

پوسترهای برگزیده در نمایشگاه هایی پس از مسابقه که توسط: گالری دیودو در کراکوف لهستان،گالری آکادمی هنر در اولستین لهستان،
آکادمی هنرهای زیبا در (استودیو پوستر و گرافیک فضایی)،کارخانه نوربلین در ورشو  و ژنگژو (پایتخت استان هنان) در چین  برگزار می شود به نمایش گذاشته خواهند شد.

لینک برگزیدگان مسابقه

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
نمایشگاه تصویرسازی «از آنان تا من»