درخشش طراحان ایرانی در اولین دوسالانه calanca کشور سوییس

طراحان ایرانی در اولین دوسالانه “calanca “در کشور سوییس درخشیدند.

در بیانیه ای که در سایت مسابقه منتشر شده است آمده است:گاهی اوقات اتفاق می افتد که اعضای هیئت داوران به یک دیدگاه مشترک می رسند و این جادو است! این بار فکر مشترک این است که «انسانها هنوز زمین را دوست دارند» ،پوسترهای منتخب احساس عشق ، لطافت و خوشبختی را گسترش می دهند.
ریاست هییت داوران این رویداد بر عهده رضا موسوی گرافیست ایرانی بود.
۶۵۰ پوستر از 56 کشور جهان به دوسالانه ارسال شد که در این میان اسامی طراحان ایرانی منتخب عبارتند از :بیتا علی آبادی، عاطفه بیاجیان، معصومه مقیمی مستان آباد، پرهام سلیمی، شیما حسامی، سید مهدی موسوی، بهمن شمس، مصطفی مرادیان، هدی یزدانی، عاطفه صفری، رضا فرخ پور، آذر عزتی، فاطمه مرادیان، رامین بابایی، احمد حاجی بابایی، مهدی اسدی، مینا کاویان، فاطمه کسرایی، بهرام قراوی منجیلی، محسن پیشدادی، مسعود صفاری، نگین عبدی پور، اعظم صفری، مهسا ارباب،شایان رستاغی، زهرا ستاره، زهرا قوی پنجه، فاطمه فیاضی، مرتضی وفافر،مهدیس یزدخواستی،فاطمه جان قربان، عمران ابطهی، حامد سلطانی
همچنین سه پوستر از طراحان ایرانی در میان 10 پوستر برتر این رویداد قرار گرفته است:
مصطفی مرادیان ، رامین بابایی و عاطفه بیاجیان

گفتنی است آثار برگزیده در قالب نمایشگاه در کشور سوییس به نمایش درخواهد آمد و همچنین در کتاب calanca biennial چاپ خواهند شد.
همچنین یک تور نمایشگاهی از 40 پوستر برگزیده این بینال در چند شهر کشور ایتالیا و چندین کشور جهان برپا خواهد شد.

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پروژه‌ی هویت سازمانی دانشگاه رسپابلیکا (Respublica)