درخت انجیر معابد

«مجموعه اخیر من برگرفته از رمان بلند (درخت انجیر معابد) اثر نویسنده خوزستانی: احمد محمود است. شرح حال داستان شامل شمار زیادی از توصیف کاراکترها، اتفاقات متعدد از افول زندگی، بیم. خرافات. اعتیاد و روزگاری از یاس و رشد عجیب شخصیتی است. رمان همچنین شامل توصیفات واضحی از مشکلات اجتماعی روز است که در پس خرافاتی که به یک درخت نسبت داده شده است شکل می‌گیرد.

در طراحی کاراکتر و فضاسازی سعی بر نشان دادن کلیت فضای داستانی داشتم و در این خصوص از ترکیب انسان، حیوان و پرنده برای تقویت بیانی محتوای اثر استفاده کرده‌ام. تکنیک من در این کار خودکار بوده است چرا که این فرصت را به من می‌دهد تا در هر مکان و شرایطی که هستم به طراحی بپردازم.»

 

پروژه دیگری از انیس تبرایی در روزرنگ را اینجا ببینید.انیس تبرایی
طراح و تصویرگر

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.