خلاقیت هنری قهوه چی کره‌ای بر روی قهوه

 

امروزه هنر می تواند به اشکال متفاوتی بروز یابد که یکی از آن ها، تزیین نوشیدنی های داغ قهوه توسط باریستاهایی است که مهارتهای زیادی در لاته آرت (latte art) دارند. لی کنگ بین (lee kang-bin)، قهوه چی کره ای، از آن دسته باریستاهایی است که به طرزی ماهرانه نوشیدنی های با پایه ی قهوه را با شاهکارهای هنری و لوگوهای مختلفی مانند «شب پرستاره»ی وینسنت ونگوگ، یا «فریاد» ادوارد مونک تا شخصیت های کارتونی و لوگوهای اینستاگرامی را، به صورتی قابل تشخیص تزیین می کند.

لی، شیر سفید و جوشیده را به عنوان بوم خالی در نظر می گیرد، سپس با دقت خامه های رنگی و قلم موهای باریک را برای کشیدن طرح مورد نظر خود به کار می گیرد. او برای این کار، زمان خسته کننده ی تقریبا 15 ذقیقه ای را صرف درست کردن این قهوه می کند.

 

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.