حضور انیمیشن «آنتراکت» در جشنواره «انیفیلم» جمهوری چک

انیمیشن کوتاه «آنتراکت» به کارگردانی محمدرضا خردمندان محصول سازمان سینمایی حوزه هنری در جشنواره‌ فیلم «انیفیلم» جمهوری چک حضور دارد.

انیمیشن کوتاه «آنتراکت» ساخته محمدرضا خردمندان محصول باشگاه فیلم سوره حوزه هنری در بخش رقابتی فیلم‌های کوتاه جشنواره‌ فیلم «انیفیلم» جمهوری چک شرکت می‌کند.

این جشنواره به تکنولوژی روز انیمیشن در دنیا توجه دارد و پذیرای نویسندگان و افراد حرفه‌ای در این زمینه است و تلاش دارد که در کنار معرفی صنعت انیمیشن جمهوری چک، بخش جنوبی جمهوری چک را نیز به مهمانان خود معرفی کند.

«آنتراکت» برگرفته از «Entract» کلمه ای فرانسوی و به معنای حدفاصل بین 2 پرده موسیقی است. فیلم نیز در فاصله بین 2 قطعه موسیقی روایت می شود. ایده «آنتراکت» از داستان تک تیراندازی اسرائیلی است که در جریان جنگ ۲۰۱۴ غزه با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود ادعا کرد در یک روز توانسته ۱۳ کودک فلسطینی را هدف قرار دهد.

جشنواره‌ فیلم «انیفیلم» از ۱۲ تا ۱۷ اردیبهشت ماه در شهر تربون جمهوری چک برگزار می‌شود.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.