حرفه‌ای گری به سبک اپل

یکی از مواردی که باعث می شود تا ابر برندها نسبت به سایرین فاصله بیشتری داشته باشند، توجه به نکات بسیار ریز است. درواقع این امر باعث می شود تا از آنها به عنوان سمبل های حرفه ای گری نام برده شود. در این راستا اپل اقدامی بسیار جالب را انجام داده است که مورد توجه جدی بسیاری از افراد رسانه ها قرار گرفته است. این موضوع به ایموجی های این برند در سیستم های عامل مختلف آن ارتباط دارد که حالت ماسک زدن، چهره ای مانند افراد مریض را داشته و اکنون حالت آن به فردی خندان تغییر یافته است.

هدف از این اقدام بیان این موضوع است که استفاده از ماسک، صرفا به افراد بیمار ارتباط نداشته و در شرایط بحرانی حال حاضر، هر فردی باید این اقدام را انجام دهد. درواقع این امر، کمکی در راستای جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا خواهد بود. با این حال نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که چنین اقدامی چند هفته قبل توسط سامسونگ، انجام شده و اقدامی جدید محسوب نمی شود. پیش بینی ها نیز حاکی از آن است که این تغییر، در به روز رسانی بعدی اپل در اختیار همگان قرار گیرد.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.