جشن انیمیشن پس از ماه صفر برگزار می‌شود

به گفته رییس هیات مدیره صنف انیمیشن، دهمین جشن انیمیشن پس از ماه صفر برگزار می شود.

امیر سحرخیز رییس هیات مدیره صنف انیمیشن در گفتگویی در زمینه برگزاری دهمین جشن مستقل انیمیشن را اینگونه بیان کرد: نهمین جشن مستقل سینمای انیمیشن بعد از ماه محرم و صفر برگزار می شود، البته هنوز تاریخ دقیق مشخص نیست و چند تاریخ را به هیات مدیره خانه سینما پیشنهاد داده ایم که هنوز به توافق نهایی نرسیده ایم.

وی بیان کرد: این دوره از جشن انیمیشن بعد از برگزاری جشن بزرگ سینمای ایران برگزار می شود و با توجه به اینکه قرار است جشن اصلی کوچک برگزار شود ما نیز تصمیم گرفته ایم جشن انیمیشن را کوچکتر برگزار کنیم.

رییس هیات مدیره صنف انیمیشن ادامه داد: فراخوان این دوره از جشن انیمیشن بعد از برگزاری بیستمین جشن بزرگ سینمای ایران منتشر می شود تا علاقه مندان زمان ۲ ماهه ای را برای ارسال آثار خود داشته باشند.

وی در بخش دیگر صحبت هایش تاکید کرد: برخی از مسایل صنفی از جمله عضویت فیلمنامه نویسان انیمیشن در صنف خودمان، همچنان در حال بررسی است ولی هنوز به نتیجه قطعی در این زمینه نرسیده ایم.

سحرخیز توضیح داد: در زمینه همکاری با آسیفا در برگزاری جشن انیمیشن نیز باید بگویم که در این زمینه همکاری و همراهی و تعامل خوبی برقرار است.

وی ادامه داد: به زودی و بعد از مشخص شدن هیات انتخاب فیلم های کوتاه انیمیشن برای حضور در جشن بزرگ سینمای ایران، ۵ فیلم نامزد برای داوری نهایی در بیستمین جشن بزرگ سینمای ایران انتخاب می شود.

سحرخیز در پایان گفت: این روزها آخرین روزهای ثبت نام برای عضویت در صنف انیمیشن است و تا امروز نزدیک به ۳۰۰ نفر برای عضویت در صنف انیمیشن درخواست داده اند که بررسی عضویت آنها طی هفته آینده آغاز می شود.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
رونمایی از پوستر دهمین جشنواره تجسمی فجر