جدیدترین پوسترهای تبلیغاتی فیات را ببینید

در اين پست ما يكى از صدها تبليغات موفق و خلاق را كه هرروز درجهان منتشر مى‌شود و مى‌تواند براى شما الهام بخش باشد را به نمايش خواهيم گذاشت. درحال حاضر تبليغات به طور كامل از قدرت هنر استفاده مى‌كند، با هدف جذب مخاطبان براى ديدن و خواندن اطلاعات تجارى و اجتماعى مورد نظر برندهای تجاری.
تبليغات موفق براى مردم عادى و واقعى طراحى مى‌شوند نه براى كسب جايزه و برنده شدن در جشنواره‌ها. آنها مى‌خواهند بهترين و مستقيم‌ترين تأثير را روى مخاطبان داشته باشند. این پوسترها براى ديوار گالرى‌ها و نمايشگاه ها طراحى نمى‌شوند بلكه دقیقا براى استفاده در متن جامعه و ديوارهاى شهر و اماكن عمومى طراحى مى‌شوند.

جديدترين پوسترهاى تبليغاتى شركت فيات در مورد هشدار به رانندگان براى استفاده از پيام كوتاه حين رانندگى است. پوسترهايى كه حروف به عنوان نماد پيام در بهترين شكل با عكس و ايده پوستر پيوند خورده است. عنوان این پوسترها این است: با هر پیام متنی یک حادثه تصادف در انتظار وقوع است، راننده مسؤلیت پذیری باشید. ديدن اين تصاوير را در ادامه پست از دست ندهيد.

fiat-letrasbatida-f-345x500-ing_aotw  fiat-letrasbatida-l-345x500-ing_aotw  fiat-letrasbatida-y-345x500-ing_aotw

 

 

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.