جایزه بین‌المللی تصویرسازی علمی اسپانیا 2019

مسابقه بین المللی تصویرسازی علمی اسپانیا در کاتالونیای اسپانیا برگزار می‌شود. هدف از برگزاری این رقابت، معرفی اهمیت تصویرسازی علمی و ارائه آن در تمامی اشکال، همچنین حمایت از تصویرگران علمی می‌باشد. برگزاری ورک شاپ، کنفرانس و نمایشگاه از دیگر فعالیت‌های جانبی این رویداد هنری است.

علاقمندان از تمامی کشور‌ها با سن بالای ۱۸ سال می‌توانند بصورت گروهی یا انفرادی در این مسابقه شرکت کنند؛ موضوع تصاویر باید علم  یا طبیعت بوده و تکنیک ارائه کار آزاد است. ضمنا به منظور شرح هر اثر می‌بایست متنی با حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ کلمه برای هر کار به زبان‌های اسپانیایی، کاتالونیایی یا انگلیسی ارائه شود. ضمنا آثار ارسالی باید از تاریخ ژانویه 2018 تا ۳۰ اکتبر 2019  تولید شده باشند.

به منظور شرح هر اثر می‌بایست متنی با حدود 100تا 150کلمه برای هر کار به زبان‌های اسپانیایی، کاتالونیایی یا انگلیسی ارائه شود.

به برنده منتخب هیات داوران ۶۰۰ یورو و به برنده از نگاه مخاطبین دیپلم افتخار اهدا خواهد شد.

مهلت ارسال آثار : 31 اکتبر 2019  / چهارشنبه 8 آبان 1398

علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارسال آثار به اینجا مراجعه کنند.

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.