مسابقه عکس

تمدید ثبت نام در مسابقه و نمایشگاه عکس و پوستر تئاتر فجر

مهلت ارسال اثر برای شرکت در بخش مسابقه و نمایشگاه عکس و پوستر تئاتر سی‌ و نهمین جشنواره تئاتر فجر، تا یکم دی‌ تمدید شد.

با وجود شرایط ویژه سال جاری به جهت همه‌گیری بیماری کرونا و به تبع آن تقلیل کمی اجراهای تئاتر در کشور، برگزارکنندگان جشنواره سی و نهم تئاتر فجر نظر به اهمیت بخش مسابقه و نمایشگاه عکس و پوستر تئاتر بر مبنای سال‌های گذشته بنابر درخواست متقاضیان مهلت ارسال اثر برای شرکت در این رویداد را تا یکم دی تمدید کردند.

در بخش مسابقه و نمایشگاه عکس و پوستر تئاتر عکاسان و طراحانی می‌توانند متقاضی حضور شوند که آثار آنها مربوط به نمایش‌های روی صحنه رفته از اول آبان ۱۳۹۸ تا اول آذر ۱۳۹۹ در قالب اجرای عمومی یا جشنواره‌ای است.

مسابقه و نمایشگاه پوستر تئاتر جشنواره سی و نهم به جز پوستر اجرا، رویدادهای برگزارشده مرتبط با تئاتر در بازه زمانی ذکر شده را نیز شامل می‌شود.

فرآیند ثبت تقاضای شرکت در مسابقه و نمایشگاه عکس و پوستر تئاتر از طریق سایت جشنواره صورت می‌گیرد.

اما پیش از آن ضروری است متقاضیان لوح‌های فشرده حاوی آثار خود را با فرمت jpg با کیفیت ۳۰۰ dpi در اندازه ۵۰ × ۷۵ از طریق پست یا به صورت حضوری به دبیرخانه ارائه و کد رهگیری دریافت کنند.

با درج کد رهگیری در سایت جشنواره سایر مراحل ثبت تقاضا انجام می‌شود. ضروری است مشخصات و شماره تماس روی لوح فشرده درج شود.

این بخش به مدیریت مهدی آشنا در سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر برگزار خواهد شد.

سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر به دبیری حسین مسافرآستانه در سال جاری برگزار می‌شود.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
بازاریابی
۸ درس مهم بازاریابی رهبران تجاری جهان از سال 2020