تصویرسازی های سه بعدی برای کلینیک اطفال در اسلوانی

کرومیر جاست (Črtomir Just) هنرمندی از اسلوانی که در حوزه گرافیک دیزاین و مدلینگ سه بعدی فعالیت دارد در یکی از فعالیت های اخیرش مجموعه تصویرسازی های سه بعدی برای کلینیک اطفال لوبیانا (Ljubljana) را با همکاری استودیو نوردیک آرت (Nordic Art Initiative) انجام داده است. توضیحات کرومیر را در رابطه با این پروژه می خوانیم:

«من این افتخار را داشتم تا با استودیو نوردیک آرت که مسئول امور هنری کلینیک اطفال لوبیانا است برای خلق آثار زیر همکاری کنم. هدف اصلی نوردیک این بود که محیط و فضای بیمارستان کودکان را به یک فضای شاد و رنگارنگ تبدیل کند تا انرژی مثبتی داشته باشد. آثار خلق شده در ورودی بیمارستان، اتاق انتظار، بخش بازی، راهرو ها و حیاط بیمارستان نصب شدند. وظیفه من ایده پردازی و اجرای 3 تصویر بود که کانسپت آن از فضای خود بیمارستان تاثیر گرفته که کاراکترهایی شبیه به اسباب بازی با رنگ ها و استایل منحصر به فرد خودشان را دارد. بعد از انجام کار، این آثار در قاب هایی از نوع lightbox قرار داده شد و راهروی تاریک بیمارستان را به یک فضای نورانی و دوستانه تر تبدیل کرد.»

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پوست اشتها آور میوه روی شیشه‌ها / استوديوی Backbone