تصویرسازی برای مطبوعات کودک / طوی علی نژادی

بخش عمده اى از فضاى حرفه اى تصويرگرى ايران تحت تاثير تصويرسازى كودك نفس مى كشد و هنوز قابليت هاى ديگر اين رشته جذاب و متنوع، آن طور كه بايد بروز نكرده و شناخته نشده است. مطلب امروز به مجموعه اى از تصويرسازى ها و تجربيات «طوی على نژادی» اختصاص خواهد داشت كه براى نشريات و مجلات ايرانى انجام شده است. طوی متولد ١٣٦٣ و فارغ التحصیل دانشگاه الزهراست. او علاوه بر عضويت در انجمن تصویرگران از سال ١٣٩٠ به طور حرفه‌ای وارد حوزه تصویرسازی شده است. همکاری با مجلات مختلف گروه سنی کودک و تصویرسازی کتاب هایی همچون «قصه های آقا کله پوک» و «آی تیله تیله تیله، همبازی ام یه فیله» از جمله فعالیت های این تصویرگر است.

tava alinejadi-tasvir sazi (3)

tava alinejadi-tasvir sazi (2)

tava alinejadi-tasvir sazi (6) tava alinejadi-tasvir sazi (1)

tava alinejadi-tasvir sazi (5)

tava alinejadi-tasvir sazi (4)

tava alinejadi-tasvir sazi (8)

tava alinejadi-tasvir sazi (7)

tava alinejadi-tasvir sazi

tava alinejadi-tasvir sazi (9)4 thoughts on “تصویرسازی برای مطبوعات کودک / طوی علی نژادی”

  1. فوقالعاده بود . خیلی لذت بردم از رنگها و تکنیک و در کنار آن ایده های ناب . جاب خشی به جاده و برف بازی روی دامن سفید ملکه سرما بسیار هیجان انگیز بود . کشف اینهمه جزئیات و ترکیب فوقالعاده رنگها کودکیم را دوباره فریاد کرد . خوشا به سعادت کودکانی که چنین کتابی در دست خواهند داشت 🙂

  2. واقعا زیبا وعالی.من رشته تحصیلیم گرافیکه و تصویرسازی کودکان هم تخصص دارم لطفا اگر ناشر یا موسسه ای رو میشناسید که نیازمند تصویر ساز باشه ب ایمیل من سر بزنید تا نمونه کارهامو ارایه بدم .ممنون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.